XC  Borsk 2013

Paralotniowe Zawody Przelotowe 22-29.06 2013r.

Rejestracja Join Site

Lista osób zarejestrowanych na zawody na dzień 06.06.2013r

[ brak miejsc - dziękujemy!]


1 Bachorz Sebastian, Advance Sigma 8

2 Balicki Jarek, Gin Sprint  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

3 Bausenwein  Hans, ?  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

4 Bednarczyk Artur, Niviuk Artik 3  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

5 Biedka Paweł, Dudek Shark

6 Borecki Wojciech, Niviuk Artic 3  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

7 Bortkiewicz Marcin, Sol Ellus 4

8 Boruta Henryk, SOL synergy 5

9 Bujnowski Michał, ?

10 Bykowski Wojtek, Niviuk Artic 2  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

11 Chrząszcz Paweł, Ozone Mantra M4  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

12 Danielewski Andrzej, Advance Omega 8

13 Egzmont Tomasz, Niviuk Artic 3

14 Egzmont Krzysztof, Niviuk Artic

15 Fiszer Radosław, Axis Vega 2

16 Frankowski Artur, Nova Mentor 3  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

17 Gorayski Marcin, Sol Tracer Tr2

18 Grębski Łukasz, Skywalk Cayenne 4  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

19 Grochecki Gustaw, Sky Country Mystic 2

20 Grzech Adam, Niviuk Icepeak 6  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

21 Janik Ireneusz, Niviuk Icepeak 6  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

22 Janiszewski Waldemar, Advance Sigma 7

23 Kalinowski Wojtek, Sky Country Mystic 2

24 Kopeć Krzysztof, Advance Sigma 8

25 Kowalski Kacper, Ozone Mantra M4  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

26 Królikowski Marek, Niviuk Artic 2

27 Krzyszkowski Grzegorz, Advance Omega 8

28 Kwiatkowski Kuba, Skywalk Cayenne 4

29 Lyp Zbyszek, Sky Country Mystic 2

30 Maciejczuk Krzysztof, Niviuk Artik 2

31 Makowski Krzysztof, Advance Omega 8

32 Nawrocki Michał, Skywalk Cayenne 4  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

33 Nedoszytko Dominik, Advance Omega 7

34 Niziołek Robert, Ozone Delta 2  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

35 Orłowski Radosław, Swing Astral 7

36 Pilachowski Lech, U-turn Passion

37 Pluta Krzysztof, Advance Omega 7  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

38 Pomierski Wojtek, Niviuk Peak 2

39 Porzucek Filip, Ozone Rush 3

40 Profus Jacek , Dudek Coden

41 Prokop Łukasz, Ozone Addict 2

42 Prokorym Karol , Niviuk Artic 3  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

43 Reick Andreas, ?  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

44 Reinert Rafał, Gradinet Golden 3

45 Rojek Bogusław, Skywalk Chili3  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

46 Sagan Stanisław, Nova Mentor 2

47 Siemczyk Krzysztof , Sky-Country Mystic 3

48 Siemiński Lukasz, Nova Mentor 2  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

49 Szafrański Grzegorz, Dudek Coden  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

50 Szczepański Tomasz, Advance Sigma 8

51 Szuszkiewicz Andrzej, Skywalk Chili 2  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

52 Szych Tomasz, Ozone Delta 2

53 Szymański Wiesław, Skywalk Cayenne 2  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

54 Świątek Bartłomiej, Niviuk Artic 2

55 Świdziński Grzegorz, Sol Torck 2

56 Targoński Andrzej, Advance Sigma 7

57 Tylman Marcin, Advance Sigma 7

58 Uchańska Kamila, Niviuk Hook 2  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

59 Visher Claus, ?  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami na maila

60 Warecki Roman, Niviuk Hook 2  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

61 Wnendt Ralph, ?  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

62 Wojtkiewicz Przemysław, Ozone Mantra M4  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

63 Zakrzewski Piotr, Skywalk Cayenne 4

64 Zezula Anna, Nova Mentor 2  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

65 Żelisko Krzysztof, Gin Zulu


Lista rezerwowa (osoby zarejestrwane, bez opłaconego wpisowego) :

1 Besser Piotr, Gradient Aspen 4

2 Caputa Krzysztof ,Skywalk Cayenne 4

3 Fabijaniak Grzegorz, Gradient Avax XC2

4 Fiema Grzegorz, Sol Synergy 5

5 Kędziak Sławomir, Ozone Delta

6 Kocięcka Karolina, Niviuk Artik 3

7 Kowal Adam, Advance Omega 7

8 Krzyśka Grzegorz , Gradient Golden 3.28

9 Kucharski Przemek, Ozone Mantra

10 Machałowski Tomasz, Ozone Mantra M4 ML

11 Machel Robert, Axis Mercury 09

12 Nowacki Mariusz, Dudek Colt

13 Sprawka Grzegorz, Ozone Rush 2

14 Sto Kuba, Niviuk Artic 3

15 Szczepański Tomasz, Gradient Aspen 4

16 Zjawin Henryk, Dudek Proto A


W tym miejscu można zarejstrować się na zawody.

Prosimy zapoznać sie z regulaminem przed rejestracją.


Aby się zarejestrować należy:

1. Wypełnić formularz rejestracyjny [+JOIN SITE].

2. Odebrać e-mail potwierdzający rejestrację.

3. Po kliknięciu w odnośnik w mailu zostaniesz przekierowany do edycji profilu, gdzie należy uzupełnić pozostałe dane (skrzydło, sponsor itp.).

*  Możliwość edycji danych jest dostępna w każdym momencie po zalogowaniu.

4. Uiścić opłatę startową określoną w regulaminie.

    (Liczba miejsc 65! Decyduje data pełnej rejestracji)

 

 

W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected]

 


Sort by

[email protected]
Member
Male
42 years old
About Me

Imie

Adam

Nazwisko

Kowal

Skrzydlo

Advance Omega 7

Zwozka z przelotu

tak

Rodzaj zawodow

XC BORSK


Andrew
Member
Male
28 years old
About Me



Imie

Andrzej

Nazwisko

Danielewski

Skrzydlo

Omega 8

Zwozka z przelotu

tak

Rodzaj zawodow

PLP i XC BORSK


Andrzej
Member
Male
About Me

Imie

Andrzej

Nazwisko

Targo?ski

Skrzydlo

Advance Sigma 7

Zwozka z przelotu

tak

Rodzaj zawodow

XC BORSK


Dominik
Member
Male
43 years old
About Me



Imie

Dominik

Nazwisko

Nedoszytko

Skrzydlo

Omega 7

Zwozka z przelotu

tak

Rodzaj zawodow

XC BORSK


Henryk Boruta
Member
Male
About Me

Imie

Henryk

Nazwisko

Boruta

Skrzydlo

SOL synergy 5

Zwozka z przelotu

tak

Rodzaj zawodow

PLP i XC BORSK


Karolina Kocięcka
Member
Female
41 years old
About Me

Imie

Karolina

Nazwisko

Kocięcka

Skrzydlo

Niviuk Artik 3

Zwozka z przelotu

tak

Rodzaj zawodow

PLP i XC BORSK


Krzysztof ?elisko
Member
Male
26 years old
About Me

Imie

Krzysztof

Nazwisko

?elisko

Skrzydlo

Gin Zulu

Sponsor

Krasnostawskie Stowarzyszenie Paralotniowe

Zwozka z przelotu

tak

Rodzaj zawodow

XC BORSK


Kuba
Member
Male
40 years old
About Me



Imie

Kuba

Nazwisko

Kwiatkowski

Skrzydlo

Skywalk Cayenne 4

Zwozka z przelotu

  • tak
  • nie
Rodzaj zawodow

XC BORSK


MAKOS
Member
Male
About Me

Imie

Krzysztof

Nazwisko

Makowski

Skrzydlo

Advance OMEGA 8

Sponsor

Edyta

Zwozka z przelotu

tak

Rodzaj zawodow

  • PLP
  • XC BORSK
  • PLP i XC BORSK

Marcin Gorayski
Member
Male
42 years old
About Me



Imie

Marcin

Nazwisko

Gorayski

Skrzydlo

Sol Tracer Tr2

Zwozka z przelotu

tak

Rodzaj zawodow

PLP i XC BORSK


McGyver - ReYu
Member
Male
39 years old
About Me



Imie

Rafa?

Nazwisko

Reinert

Skrzydlo

Gradinet Golden 3

Zwozka z przelotu

tak

Rodzaj zawodow

PLP i XC BORSK


Stanislaw Sagan
Member
Male
59 years old
About Me

Imie

Stanisław

Nazwisko

Sagan

Skrzydlo

Nova Mentor 2

Zwozka z przelotu

tak

Rodzaj zawodow

XC BORSK


Szycha
Member
Male
About Me

www.szuszkiewicz.com


Imie

Andrzej

Nazwisko

Szuszkiewicz

Skrzydlo

Skywalk Chili 2

Sponsor

Green Team Paragliding

Zwozka z przelotu

tak

Rodzaj zawodow

PLP i XC BORSK


Tomek
Member
Male
About Me



Imie

Tomasz

Nazwisko

Egzmont

Skrzydlo

Niviuk Artik 3

Zwozka z przelotu

tak

Rodzaj zawodow

XC BORSK


Wincent
Member
Male
48 years old
About Me

Imie

Robert

Nazwisko

Wincencik

Skrzydlo

Gradient Golden 3

Zwozka z przelotu

tak

Rodzaj zawodow

PLP i XC BORSK


bartlomiej Swiatek
Member
About Me



Imie

Bartlomiej

Nazwisko

Swiatek

Skrzydlo

Artik 2

Zwozka z przelotu

tak

Rodzaj zawodow

PLP i XC BORSK


flyglide
Member
Male
About Me



Imie

Lukasz

Nazwisko

Grebski

Skrzydlo

Cayenne 4

Zwozka z przelotu

tak

Rodzaj zawodow

XC BORSK


krzysiek
Member
Male
About Me



Imie

Krzysztof

Nazwisko

Pluta

Skrzydlo

Advance Omega 7

Zwozka z przelotu

tak

Rodzaj zawodow

PLP i XC BORSK


tomaSz
Member
Male
About Me

Imie

Tomasz

Nazwisko

Szczepański

Skrzydlo

Gradient Aspen 4

Zwozka z przelotu

tak

Rodzaj zawodow

PLP i XC BORSK


zezulka
Member
Female
About Me

Imie

Anna

Nazwisko

Zezula

Skrzydlo

Nova Mentor 2

Zwozka z przelotu

tak

Rodzaj zawodow

XC BORSK

1 2 3 4