XC  Borsk 2013

Paralotniowe Zawody Przelotowe 22-29.06 2013r.

Rejestracja Join Site

Lista osób zarejestrowanych na zawody na dzień 06.06.2013r

[ brak miejsc - dziękujemy!]


1 Bachorz Sebastian, Advance Sigma 8

2 Balicki Jarek, Gin Sprint  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

3 Bausenwein  Hans, ?  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

4 Bednarczyk Artur, Niviuk Artik 3  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

5 Biedka Paweł, Dudek Shark

6 Borecki Wojciech, Niviuk Artic 3  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

7 Bortkiewicz Marcin, Sol Ellus 4

8 Boruta Henryk, SOL synergy 5

9 Bujnowski Michał, ?

10 Bykowski Wojtek, Niviuk Artic 2  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

11 Chrząszcz Paweł, Ozone Mantra M4  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

12 Danielewski Andrzej, Advance Omega 8

13 Egzmont Tomasz, Niviuk Artic 3

14 Egzmont Krzysztof, Niviuk Artic

15 Fiszer Radosław, Axis Vega 2

16 Frankowski Artur, Nova Mentor 3  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

17 Gorayski Marcin, Sol Tracer Tr2

18 Grębski Łukasz, Skywalk Cayenne 4  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

19 Grochecki Gustaw, Sky Country Mystic 2

20 Grzech Adam, Niviuk Icepeak 6  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

21 Janik Ireneusz, Niviuk Icepeak 6  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

22 Janiszewski Waldemar, Advance Sigma 7

23 Kalinowski Wojtek, Sky Country Mystic 2

24 Kopeć Krzysztof, Advance Sigma 8

25 Kowalski Kacper, Ozone Mantra M4  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

26 Królikowski Marek, Niviuk Artic 2

27 Krzyszkowski Grzegorz, Advance Omega 8

28 Kwiatkowski Kuba, Skywalk Cayenne 4

29 Lyp Zbyszek, Sky Country Mystic 2

30 Maciejczuk Krzysztof, Niviuk Artik 2

31 Makowski Krzysztof, Advance Omega 8

32 Nawrocki Michał, Skywalk Cayenne 4  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

33 Nedoszytko Dominik, Advance Omega 7

34 Niziołek Robert, Ozone Delta 2  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

35 Orłowski Radosław, Swing Astral 7

36 Pilachowski Lech, U-turn Passion

37 Pluta Krzysztof, Advance Omega 7  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

38 Pomierski Wojtek, Niviuk Peak 2

39 Porzucek Filip, Ozone Rush 3

40 Profus Jacek , Dudek Coden

41 Prokop Łukasz, Ozone Addict 2

42 Prokorym Karol , Niviuk Artic 3  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

43 Reick Andreas, ?  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

44 Reinert Rafał, Gradinet Golden 3

45 Rojek Bogusław, Skywalk Chili3  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

46 Sagan Stanisław, Nova Mentor 2

47 Siemczyk Krzysztof , Sky-Country Mystic 3

48 Siemiński Lukasz, Nova Mentor 2  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

49 Szafrański Grzegorz, Dudek Coden  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

50 Szczepański Tomasz, Advance Sigma 8

51 Szuszkiewicz Andrzej, Skywalk Chili 2  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

52 Szych Tomasz, Ozone Delta 2

53 Szymański Wiesław, Skywalk Cayenne 2  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

54 Świątek Bartłomiej, Niviuk Artic 2

55 Świdziński Grzegorz, Sol Torck 2

56 Targoński Andrzej, Advance Sigma 7

57 Tylman Marcin, Advance Sigma 7

58 Uchańska Kamila, Niviuk Hook 2  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

59 Visher Claus, ?  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami na maila

60 Warecki Roman, Niviuk Hook 2  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

61 Wnendt Ralph, ?  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

62 Wojtkiewicz Przemysław, Ozone Mantra M4  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

63 Zakrzewski Piotr, Skywalk Cayenne 4

64 Zezula Anna, Nova Mentor 2  - proszę o uzupełnienie danych zgodnie z instrukcjami z maila

65 Żelisko Krzysztof, Gin Zulu


Lista rezerwowa (osoby zarejestrwane, bez opłaconego wpisowego) :

1 Besser Piotr, Gradient Aspen 4

2 Caputa Krzysztof ,Skywalk Cayenne 4

3 Fabijaniak Grzegorz, Gradient Avax XC2

4 Fiema Grzegorz, Sol Synergy 5

5 Kędziak Sławomir, Ozone Delta

6 Kocięcka Karolina, Niviuk Artik 3

7 Kowal Adam, Advance Omega 7

8 Krzyśka Grzegorz , Gradient Golden 3.28

9 Kucharski Przemek, Ozone Mantra

10 Machałowski Tomasz, Ozone Mantra M4 ML

11 Machel Robert, Axis Mercury 09

12 Nowacki Mariusz, Dudek Colt

13 Sprawka Grzegorz, Ozone Rush 2

14 Sto Kuba, Niviuk Artic 3

15 Szczepański Tomasz, Gradient Aspen 4

16 Zjawin Henryk, Dudek Proto A


W tym miejscu można zarejstrować się na zawody.

Prosimy zapoznać sie z regulaminem przed rejestracją.


Aby się zarejestrować należy:

1. Wypełnić formularz rejestracyjny [+JOIN SITE].

2. Odebrać e-mail potwierdzający rejestrację.

3. Po kliknięciu w odnośnik w mailu zostaniesz przekierowany do edycji profilu, gdzie należy uzupełnić pozostałe dane (skrzydło, sponsor itp.).

*  Możliwość edycji danych jest dostępna w każdym momencie po zalogowaniu.

4. Uiścić opłatę startową określoną w regulaminie.

    (Liczba miejsc 65! Decyduje data pełnej rejestracji)

 

 

W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected]

 


Sort by

[email protected]
Member
Male - 42
Gdynia

Andrew
Member
Male - 29
Nowe

Andrzej
Member
Male
Gdańsk

Art
Member
Male - 47
Gdańsk

Artur
Member
Male
LUBLIN

Boguslaw Rojek
Member
Male - 57
Dęblin

Bolo
Member
Male
Lubsko

CHICAGO
Member
Male
Jelenia Gora

Chrzaszczu
Member
Male - 30
PL

Dominik
Member
Male - 44
Borsk

Egzi
Member
Male - 34
Lubartów

Fiemski
Member
Male - 44
Kraków

Greg
Member
Male - 52
Warszawa

Grzegorz Szafra?ski
Member
Male
Gorzów Wlkp

Grzesiek
Member
Male - 44
Lublin

Gustavo
Member
Male - 49
Polska

Henryk Boruta
Member
Male
Polska

Irek
Member
Male
opole

Jacek Profus
Member
Male
Warszawa

Jumbo
Member
Male
Sopot

Kacper Kowalski
Member
Male
Gdynia

Kamila
Member
Female
Lubartów

Karol P
Member
Male
Straszyn

Karolina Kocięcka
Member
Female - 42
Polska

Kasia
Member
Female - 35
Żuromin

Krzycha
Member
Male
Bydgoszcz

Krzysztof ?elisko
Member
Male - 27
Chełm

Krzysztof Caputa
Member
Male - 51
Żywiec

Krzysztof Siemczyk
Member
Male - 55
Radecznica

Kuba
Member
Male - 40
Poland

Kuba Sto
Member
Male

Lech Pilachowski
Member
Male
Gdynia

Lukasz
Member
Male
Warszawa

MAKOS
Member
Male
Bystrzyca Klodzka

Marcin
Member
Male

Marcin Gorayski
Member
Male - 43
    
1 2 3